Galeria

Terminal MINI CAN / MINI CAN PRO

Terminal MINI CAN / MINI CAN PRO to profesjonalne urządzenie logistyczne o wysokich parametrach pracy odbiornika GPS i modemu GSM/GPRS. Posiada akumulator zasilania rezerwowego, wbudowane anteny GSM/GPS oraz czujnik 3D z zaawansowanymi funkcjami do analizy jazdy kierowcy, rejestrowania niebezpiecznych zdarzeń oraz ochrony pojazdu na postoju – wykrywanie holowania.

Terminal Mini GPS

Terminal Mini GPS to bardzo małych rozmiarów profesjonalne urządzenie logistyczne o wysokich parametrach pracy odbiornika GPS i modemu GSM/GPRS. Posiada akumulator zasilania rezerwowego, wbudowane anteny GSM/GPS oraz czujnik 3D z zaawansowanymi funkcjami do analizy jazdy kierowcy, rejestrowania niebezpiecznych zdarzeń oraz ochrony pojazdu na postoju – wykrywanie holowania.

Terminal GPRS FM23

Podstawowa wersja Terminala, której głównym celem jest wskazywanie pozycji monitorowanego obiektu.

Terminal GPRS FM11

Terminal GPRS FM11 powstał jako urządzenie logistyczne, a także jako zabezpieczenie pojazdów wartościowych, ładunków, naczep, kontenerów… Posiada własne specjalistyczne rozwiązanie zasilania rezerwowego podtrzymującego pracę urządzenia nawet do 6 miesięcy w przypadku braku zasilania głównego!

Terminal GPRS S8.5

Wersja Terminala serii 8 posiadająca wszystkie funkcjonalności– lokalizacja, wejścia, wyjścia, one-wire – i dodatkowo zapewnia podłączenie do magistrali CAN i odczytuje informacje logistyczne oraz pobiera dane z tachografu oraz karty kierowcy.

Terminal GPRS S8.3

Wersja Terminala serii 8 posiadająca wszystkie funkcjonalności oferowane przez S8.2 – lokalizacja, wejścia, wyjścia, one-wire – i dodatkowo zapewnia podłączenie do magistrali CAN i odczytuje informacje logistyczne.

Terminal GPRS S8.2

Podstawowa wersja Terminala serii 8, której głównym celem jest wskazywanie pozycji monitorowanego obiektu.

CAN CLICK 12V/24V

CAN CLICK 12V/24V jest dedykowaną przystawką do urządzeń z modułem CAN. Pozwala na czytanie wszystkich sygnałów z magistrali CANBUS, przez izolację przewodów (bezstykowo) z każdego pojazdu znajdującego się na liście pojazdów obsługiwanych. Działa zarówno w instalacjach 12V jak i 24V.

Czytnik pastylek DALLAS

Czytnik DALLAS odczytuje stykowo dane indentyfikacyjne z pastylek DALLAS. Czytnik zakończony jest gotową do podłączenia kostką. Długość przewodu 150cm. Posiada jednokolorowy LED, za pomocą którego sygnalizowany jest brak autoryzacji po włączeniu stacyjki.

Pastylka DALLAS

Pozwalają na autoryzowanie się za pomocą czytnika pastylek DALLAS.

Czytnik kart RFID

Czytnik RFID 125kHz odczytuje bezstykowo dane identyfikacyjne z pasywnych transponderów, pracujących w systemie UNIQUE. Posiada jednokolorowy LED za pomocą którego sygnalizowany jest brak autoryzacji po włączeniu stacyjki.

Karta RFID

Karta RFID pracująca w systemie UNIQUE pozwala na autoryzowanie się za pomocą czytnika kart RFID.

Przekaźnik 12V/24V + podstawka przekaźnika

Przekaźnik samochodowy z podstawką umożliwiający między innymi zdalne odcinanie zapłonu pojazdu. Sprzedawany w dwóch wersjach: pod instalację 12V oraz pod instalację 24V.

Sonda poziomu paliwa typu CS-27/RS/U

Sonda poziomu paliwa CS-27 przeznaczona jest do pomiaru poziomu paliwa w zbiornikach pojazdów samochodowych, maszyn roboczych i lokomotyw. Sonda CS-27 mocowana jest do pokrywy zbiornika.

Zabezpieczenie korka wlewu paliwa typu BAK-Q80

Sterownik Q80,Q60 służy do kontroli i monitorowania dostępu do wlewu paliwa samochodów ciężarowych, maszyn roboczych i budowlanych i innych, opcjonalnie z dodatkową sygnalizacją zdarzeń dla kierowcy i sitkiem antykradzieżowym.

Miernik kierunku obrotowego RFID

Urządzenie służy do określania prędkości obrotowej za pomocą technologii RFID (radiowej kontroli dostępu). Technologia ta gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo, niezawodność i bezawaryjność w odróżnieniu od urządzeń magnetycznych i indukcyjnych. W momencie występowania prędkości obrotowej, czytnik RFID rozpoznaje pojawiające się transpondery za pomocą 128 bitowego kodu. Urządzenie określa prędkość obrotową.

Kontrola dostępu RFID

Urządzenie służy do kontrolowania stanu otwarcia/zamknięcia różnego rodzaju włazów, drzwi, skrzyń oraz jako czujnik położenia i pracy. Technologia RFID gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo, niezawodność i bezawaryjność w odróżnieniu od urządzeń magnetycznych i indukcyjnych.